Súťaž s nami na Instagrame a vyhraj vecné ceny podľa vlastného výberu! 

Podporte TOP fitness affiliate program

na rok 2019 a slušne si zarobte

 

Propagujte overený fit program zameraný na pomoc pri zhadzovaní zdravou formou. Pomôžte ľuďom chudnúť a zarobte si odporúčaním. Sezóna je tu, využite to. 

Staňte sa našim affiliate partnerom

 

  • Hlavnou výhodou nášho affiliate programu je, že nepropagujeme len jeden produkt, tak ako je to u iných programov. Za 2 roky fungovania nášho webu sme vytvorili program 30-dňový redukčný plán, online FIT Klub, video-ebook Fit za 90 dní, príručky a niekoľko e-receptárov, ktoré na seba nadväzujú.
  • Štedrá provízia, až 40 % z každého predaja a rovnako 40 % provízia z následných predajov vám zabezpečí omnoho vyšší zisk ako u konkurenčných programov.
  • Cookies sú nastavené na 60 dní, takže sa nikto nemusí obávať toho, že stratí nárok na províziu pri prvom zaváhaní potenciálneho klienta. Stále je tu dostatok času na neskoršiu kúpu.
  • Kvalita a zodpovednosť je u nás na prvom mieste. Všetky produkty a programy vytváral skúsený tréner a výživový poradca s 12-ročnými skúsenosťami Matej Leščinský, ktorý tiež zodpovedá za celú affiliate kampaň. Matej Leščinský bol zodpovedný aj za affiliate program Pavla Říhu Placen za existenci, takže má bohaté skúsenosti s riadením affiliate kampaní. Matej má skúsenosti aj s dohľadávaním stratených konverzií, takže sa nemusíte obávať toho, že o svoje provízie prídete.

Ako to prebieha?

 

Vo chvíli keď privediete nového klienta, ktorý si kúpi hlavný produkt 30-dňový redukčný plán zarobíte 11,96 €, pokiaľ si tento človek následne kúpi aj upsell Fit za 90 dní získate ďalšiu províziu 5,60 €. Do pozornosti mu budeme dávať tiež naše ebooky kde si celkovo môžete prísť až na 22,24 €. Ale pozor, je veľa klientov, ktorí sú nadšení a radi vstúpia aj do nášho online FIT Klubu, kde zotrvajú v priemere 6 mesiacov od vstupu pri pravidelnej mesačnej platbe 9 € a vy si tak môžete prilepšiť o ďalších 21,60 €! V prípade, že dovediete kvalitný kontakt, môžete si v tom najideálnejšom prípade zarobiť až 61,40 €, a to je viac ako slušné.

Pokiaľ vás zaujala myšlienka podporiť kvalitný affiliate program, chcete pomôcť desiatkam, stovkám (možno aj tisíckam) ľuďom zhodiť nadbytočné kilogramy a cítiť sa fit, a ešte si popritom aj dobre zarobiť, nie je na čo čakať. Registrujte sa ešte dnes>>