Ako naštartovať CHUDNUTIE. 3 jednoduché kroky

Ak nevieš ako naštartovať chudnutie správne, tak sleduj video a dozvieš sa 3 jednoduché kroky ako začať chudnúť efektívne a nenáročne. Sleduj Minútku s Matejom EXTRA.

 

Ešte si nedala odber? Zmeň to, a budeš informovaná o všetkých nových videách. 🙂

 

Tento jednoduchý návod ako schudnúť som vytvoril pre všetkých čo sa pokúšajú schudnúť a nevedia ako chudnutie naštartovať. Máš načítané čo všetko treba pre chudnutie urobiť? Vieš, že máš robiť tamto, a nerobiť toto a ideálne hento? Ale v konečnom dôsledku nevieš ako začať chudnúť, lebo máš plnú hlavu informácií? Vďaka tomuto návodu naštartuješ pálenie tuku vďaka trom jednoduchým krokom, ktoré je treba na začiatok urobiť a ver mi, že schudneš, koľko potrebuješ.

1. Zníž kalorický príjem na polovicu a dosiahneš kalorický deficit, to je cieľ, ktorý potrebuješ dosiahnuť, keď chceš začať zdravo chudnúť. Teda úplne stačí, ak na začiatku chudnutia znížiš svoje porcie jednotlivých jedál na polovicu. Možno sa ti takéto porcie budú zdať malé, ale ver mi, že keď chceš naštartovať proces chudnutia, tak je potrebné znížiť kalorický príjem. A ak si nechceš presne počítať príjem kalórií, tak toto je najlepšia cesta ako začať.

2. A tu nadväzuje pravidlo č. 2 na pravidlo č. 1 a to tak, pred tým, než prijmeš nejaké jedlo, tak sa vždy napi vody. Niekoľko minút pred každým jedlom si daj aspoň pol litra vody (nie kola, pivo, energeťák a podobné nezmysly). Ak ti čistá voda nechutí, tak mrkni na toto video, nájdeš tam pár tipov ako si vodu ochutiť, aby sa dala piť. 🙂 Keď si dáš pred každým jedlom vodu, zaplníš žalúdok, a mozgu dáš signál, že si najedený.

3. Zrýchli svoj metabolizmus tým, že začneš cvičiť, alebo všeobecne športovať. Podporíš budovanie svalstva, čo bude mať za následok rýchlejšie pálenie tuku.

Aby som to zhrnul, 1. zníž porcie tvojich jedál na polovicu, 2. pred jedlom vypi pol litra vody, aby si svoj žalúdok zaplnil/a a nebudeš hladný/á. 3. začni cvičiť a zrýchli svoj metabolizmus. Toto sú 3 jednoduché kroky k naštartovaniu chudnutia. Začni ešte dnes.

PS: pozvánka do FIT KLUBU je tu: akozhodit.sk/vyzva

 

Veľa šťastia. 🙂

Matej Leščinský
Som autorom tohto jedinečného projektu. Pomáham ľuďom zhadzovať kilogramy hravo a zdravo.
Komentáre