ttq.load('C6GIDBPQ53292HDC7SS0'); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');

FITNESS RECEPTÁR zostavený zo 175 chutných receptov na 173 stranách! 

FITNESS RECEPTÁR S RECEPTAMI NA DOKONALÚ POSTAVU

Vďaka tomuto obrovskému receptáru sa vám bude dariť zhadzovať váhu oveľa rýchlejšie ako doteraz. Tento fitness receptár je rozložený na 173 stranách a zostavený zo 175 receptov na každý deň, vďaka čomu je možné zhadzovať kilá rýchlosťou blesku!


Nedarí sa vám zhodiť váhu? Nie ste si istá či ste naštartovali zhadzovanie správne? Chcete vedieť akých najčastejších chýb sa ľudia pri stravovaní dopúšťajú a prečo nechudnú?


 • Konzumujete príliš veľa sacharidov- Toto je jeden z najväčších problémov dnešnej spoločnosti. Príliš veľa sacharidov v strave spôsobuje globálnu nadváhu. Je to celkom jednoduchá matematika, ak je príjem energie vyšší ako výdaj energie, tak nevyužitá energia sa uskladní v tele v podobe tukových zásob, najčastejšie na bruchu, stehnách, zadku, vnútorných orgánoch. Takto vzniká nadváha a rôzne zdravotné problémy. 
 • Príjem veľkého množstva tukov- Ľudia to často preháňajú s konzumáciou zabíjačkových výrobkov, ako aj vyprážaných jedál, a polotovarov vyrábaných za pomoci množstva oleja. Ľudia tuky konzumujú vo veľkom a nedbajú na svoje zdravie. Preto je veľmi potrebné kontrolovať príjem tukov. Avšak tuky sú pre náš organizmus veľmi potrebné, preto by sme ich mali prijímať z kvalitných zdrojov ako sú orechy, ryby a rôzne druhy semien.
 • Jete málo bielkovín- Teraz si možno hovoríte, že bielkoviny pomáhajú rastu svalstva a vy predsa nechcete vyzerať ako "mužatky" z časopisov. No musím vás upozorniť, že bielkoviny sú základným stavebným kameňom nie len pri budovaní svalovej hmoty, ale aj pri spaľovaní tuku. A nie, aj keby ste to s bielkovinami preháňali 10x, aj tak by ste nedosiahli ani len štvrtinu postavy svalnatých žien z časopisov. Ony totiž na to, aby vyzerali svalnato, denno- denne makajú, a podmieňujú tomu všetok svoj čas (a trvá to roky driny). Preto sa vôbec nemusíte báť, že takto dopadnete. Jediný vedľajší účinok ktorý pocítite, bude strata tukových zásob a krásne tvarovaná postava, za ktorou sa každý chlap na ulici otočí. 😉
 • Konzumujete ovocie v nesprávnom čase- Okrem toho, že ovocie obsahuje veľa zdraviu prospešných mikroživín, obsahuje aj vlákninu, ktorá pomáha dobrému vylučovaniu a tým pádom aj znižovaniu váhy. No okrem spomenutých zložiek obsahuje ovocie ešte jednu veľmi dôležitú zložku, a tou sú sacharidy. O sacharidoch sme vám písali vyššie, ale čo sme nespomenuli je fakt, že konzumácia v nesprávnom čase môže mať za následok nie chudnutie, ale priberanie. Preto je veľmi dôležité kedy zvyknete ovocie (a celkovo sacharidy) konzumovať. Čím viac máte v organizme nevyužitej energie, tým viac tuku z toho vznikne. 
 • Neraňajkujete- Ak zvyknete NEraňajkovať, mali by ste to čím skôr napraviť. Prvím jedlom dňa by mali byť raňajky. Raňajky by mali byť plnohodnotné a pestré. Čo sa ale deje s telom, ktoré neraňajkuje? Je to veľmi jednoduché... Telo s nedostakom makro a mikroživín nedokáže plnohodnotne fungovať, a keďže je potrebné udržať životné orgány pri živote (a to sa nedá dosiahnuť pri normálnej rýchlosti metabolizmu), preto nastane spomalenie metabolizmu, čo má za následok spomalenie trávenia a tým pádom aj vyššie ukladanie tuku. Preto je veľmi potrebné raňajkovať. 
 • Ovocné šťavy pomáhajú chudnúť?- To, že ovocné džúsy majú málo kalórií ešte neznamená, že z nich nebudete priberať (alebo, že z nich dokonca schudnete). Ovocné džúsy obsahujú obrovské množstvo sacharidov, preto by sme mali džúsy piť s veľkou rozvahou a hlavne by sme mali dbať na to kedy a v akom množstve ich konzumujeme. 
 • Pijete málo vody- Radšej ako sladký džús, alebo kávu, by sme si mali od smädu dopriať obyčajnú čistú vodu. Nie je nič prirodzenejšie pre naše telo ako voda. A voda na rozdiel od džúsov, kávy, čajov a malinoviek dokáže podporovať redukciu váhy. Voda pomáha vyplavovať z tela škodlivé látky a stará sa, aby vaše telo fungovalo ako hodinky. Preto by ste nikdy nemali zabúdať na to, že za dokonalou postavou stojí dokonalý pitný režim. 😉

Máme pre vás riešenie na to, ako zhadzovať s radosťou a bez námahy, vytvorili sme jedinečný

FITNESS RECEPTÁR


 • 28 skvelých receptov, na ktorých prípravu budete potrebovať len 5 minút
 • 29 jedinečných receptov, ktoré pripravíte len za 10 minút
 • 31 jedál v tomto receptári pripravíte do 15 minút
 • 28 receptov máte hotových za 20 minút
 • 29 z receptov pripravíte do 25 minút
 • 30 jedál dokončíte do 30 minút
 • Zdravé, rýchlo pripraviteľné a dostupné recepty vhodné na každý deň
 • Celkovo až 175 fitness receptov na 173 stranách [vo formáte PDF] !
 • BONUS: 30 dňová garancia kvality- ak sa vám e-kniha nebude páčiť, stačí ak o svoje peniaze požiadate, a my vám ich bez zbytočných otázok vrátime späť. Nemáte čo stratiť. 😉

Takže keď si to zhrnieme, môžete si za 14,80€ kúpiť jedny lacné tenisky... 

Alebo sa za tú istú sumu naučíte variť zdravé a chutné jedlá, vďaka ktorým vaša váha klesne a sebavedomie stúpne. 

Rozhodnutie je len na VÁS.

Pokiaľ chcete získať prístup k týmto receptom od profesionálov, kliknite na tlačítko nižšie a vyplňte formulár.