Poďte chudnúť s profesionálnym programom od profesionála


Pripojte sa k stovkám žien a mužov, ktorý zhodili nadbytočný tuk, transformovali svoje telá naturálne, bezpečne a navždy

Tisíce žien a mužov v desiatkach krajín na celom svete zažili najpôsobivejšie premeny tela pomocou silných a overených zásad našich 30 dňových redukčných plánov.

 

Tento program je "chýbajúcim prvkom", ktorý vám môže obnoviť vašu kondíciu a zdravie, a zlepšiť váš život, obnoviť sebavedomie a prirodzenú energiu, transformovať tvar tela a pomôcť vám stratiť všetky nadbytočné kilá, ktoré vám prekážajú bezpečným, prirodzeným a zdravým spôsobom.

Získajte okamžitý prístup za

309EUR

Dnes: Len 22 €

Ako sa Dušanovi podarili zhodiť 8 kilogramov s 30 dňovým plánom


Dušan vstúpil do nášho programu s tým, že si už nejakými diétami prešiel. Žiaľ ako je vidieť na fotke vľavo- neúspešne. Na fotografii vpravo je viditeľný progres. 

Náš program mu pomohol:

 • zhodiť nadbytočné kilogramy- 8 kilogramov
 • vytvarovať svaly - viditeľne prerysované
 • zlepšiť kondíciu
 • cítiť sa mladšie

To všetko sa mu podarilo za pár týždňov, a na rozdiel od iných diét, v tejto sa najedol do sýtosti a nemusel hladovať. 

Keď sa sústredíte na konzumáciu potravín s vyšším podielom tukov a vlákniny a nižším podielom sacharidov, vaše telo začne spaľovať telesný tuk ako nikdy predtým. Dokonca aj vtedy, keď na sebe tvrdo nepracujete.

A ešte ak tie sacharidy začnete správne konzumovať, vytvoríte priam nezastaviteľné spaľovacie prostredie. :) 

Rozumejte tomu tak, že v našom programe sa najete ako nikdy predtým a ešte aj schudnete obrovské množstvo kilogramov. Tukov a bielkovín sa najete do prasknutia, dokonca sú dovolené aj tradičné domáce jedlá, ako kapustnica, alebo slaninka, a jediné s čím budeme pracovať sú sacharidy. :)

A ako funguje 30 dňový redukčný plán ženám?


Aj Martine sme nastavili veľmi podobné podmienky ako Dušanovi. 

Rozdiel bol akurát v tom, že u Dušana sme chceli nabrať svaly a prekresliť brucho, čo sa nám podarilo. U Martiny nám šlo prioritne o zlikvidovanie nadváhy. Za prvých 30 dní sme naštartovali proces prečistenia organizmu a nastavili sme stravu tak, aby zhodila čo najviac behom tohto obdobia čo sa jej aj podarilo

Martine sa podarilo zhodiť v prvých 30 dňoch neuveriteľných 10 kg, potom pokračovala v zhadzovaní v našom FIT klube, kde zhodila ďalších 9 kilogramov a teraz svoju postavu tvaruje. 

Aj takto môže vyzerať vaše nové ja

Mirka -15 kg (...a to je len začiatok!)

Fitness priemysel je plný pochybných "fitness guruov", a "zázračných" tabletiek na chudnutie

Budem prvý, kto vám povie -- je tu veľa dezinformácie.

Ak chcete vybudovať zdravé, silné a štíhle telo... potom sa musíte naučiť ako na to, od niekoho, komu môžete veriť a kto si tým naozaj prešiel.

A s toľkými rýchlokvasenými "odborníkmi" je veľmi ťažké odhadnúť kto je podvodník a komu sa dá veriť. A práve preto vám ukazujem čísla a skutočné výsledky od skutočných ľudí.

Odovzdávam veľa bezplatných informácií, nahrávok a videí a som rád, že môžem zlepšiť životy čo najväčšiemu počtu ľudí, bez ohľadu na to či si odo mňa niečo kúpia alebo nie. Ale moji zákazníci získajú absolútne to najlepšie zo všetkého spolu s prvotriednou podporou. A moji klienti sú spokojní.

Zatiaľ čo väčšina ostatných fitnes produktov a služieb má absurdne vysokú mieru reklamácií a výhrad (často až 30-50 %), moja refundácia je v dlhodobom priemere len na úrovni 2% napriek skutočnosti, že na všetko, čo predávam, dávam 60 dňovú záruka vrátenia peňazí. Aj to len kvôli tomu, že tých 2 % klientov má vážny zdravotný problém, alebo nedodržiavajú moje odporúčania. 

To znamená, že viac ako 98% ľudí, ktorí si tento rok kúpili niektorý z mojich produktov, sú šťastní a spokojní. Neváhajte!

Ktokoľvek môže používať vysokonátlakové techniky predaja a neetické presviedčanie, aby ste kúpili ich program alebo službu.

ALE - skutočným testom je to, ak ľudia vidia, že im to prináša AKTUÁLNY a REÁLNY úžitok a ako dlho ostanú v danom programe. To je dôkaz.

A ja vyzývam všetkých pseudo "fitness guruov", ktorý sa venujú stravovaniu a fitness, aby ukázali svoje čísla a výsledky! Za mňa hovoria skutoční ľudia, nie geniálne marketingové texty.

Skutoční ľudia, skutočné výsledky. Nenechajte sa oklamať falošnými svedectvami, fotografiami pred a po a vymyslenými prípadovými štúdiami. U mňa sa jedná sa o 100 % SKUTOČNÉ screenshoty z mojej Facebook stránky fanúšikov a emailu...

Ako som sa dostal ja k zdravému životnému štýlu

Moje "pred a po"

Ahoj! Volám sa Matej.

A na samotný začiatok chcem povedať, že len vďaka metódam, ktoré uvádzam v mojom 30 dňovom redukčnom pláne som dosiahol skvelé výsledky! Ako študent na základnej škole som bol najmenší v triede a dosť ma to trápilo. Chcel som byť ako ostatní, ale pri výške 140 cm som jednoducho väčší byť nemohol. 

Keď som bol starší dorástol som na 170 cm a povedal som si, že ak už mám byť nízky tak nech som aspoň svalnatejší a silnejší. A tak začala moja cesta za mojim dokonalejším ja... Keď som bol v prvom ročníku na strednej škole, začal som teda cvičiť, aby som bol silnejší a mal viac svalov. 

Na prvý pohľad som vyzeral fajn, ALE mal som množstvo vnútorného tuku (tuk, ktorý škodí vnútorným orgánom) , vysoký krvný tlak, problémy s trávením, a vždy som bol unavený. Myslel som si, že to je pracovným stresom. 

Doktori mi vraveli, aby som prestal jesť tučnú stravu, naordinovali mi 4 druhy liekov a moje problémy by mali zmiznúť.

Žalúdočné problémy síce ustali, a aj tlak klesol (zrejme vďaka tabletkám) ale vnútorný tuk, ktorý obaľoval moje orgány bol stále tam kde aj predtým.

Keď som urobil opak toho, čo mi povedali moji lekári, dramaticky som zlepšil svoje zdravie - zvrátil hypertenziu, uzdravil môj žalúdok a bez námahy znížil množstvo tuku v tele z 15 % na 9 % za niekoľko týždňov


A teraz ako zakladateľ & mentor programov na zdravé chudnutie pomáham ľuďom zlepšiť ich vzťah k jedlu, cvičeniu a životu vyvracaním marketingových mýtov, dezinformácií a priemyselných intríg spoločností zaoberajúcimi sa výrobou a propagáciou rôznych "zázračných" prípravkov na chudnutie jedením skutočných potravín a zapojením sa do efektívneho, vedecky podloženého tréningu, aby ste boli zdraví, fit a hlavne bez JOJO efektu.

Viem, že to funguje - lepšie, ako som si to predstavoval.

Ak som to mohol urobiť ja, tak môžete aj vy.

 

Skutočné jedlo vždy víťazí

Tu je trochu toho, čo robím:

 • Som aktívnym prispievateľom a autorom článkov na najväčších slovenských portáloch - schudnihravo.sk, slovakfitness.sk a ďalších
 • Som autorom e-knihy Chutne a Fit, jedného z najpredávanejších receptárov na slovensku a mnohých ďalších
 • Mojimi kurzami na chudnutie prešlo už viac ako 2 000 ľudí
 • Moje články pravidelne číta viac ako 4 000 ľudí mesačne

Aj hviezdy Instagramu, schudli vďaka metódam, ktoré obsahuje aj náš "30 dňový redukčný plán"

Alica zhodila celých 28 kg za 18 týždňov!

Zdroj: Instagram

Sara zhodila z veľkosti "XXL" na veľkosť "S"

Zdroj: Instagram

Marine sa podarilo schudnúť až 60 kg

Zdroj: Instagram

Takéto správy dostávame na messenger:

ČASOVO LIMITOVANÁ PONUKA

- Získate extra zľavu -

Získajte okamžitý prístup

309EUR

Dnes: Len 22 €

Získajte prístup k celému systému za pár minút!

Získate plný prístup k celému systému "30 dňový redukčný plán" (v hodnote 309 EUR). Dozviete sa, ako spáliť brušný tuk a vytvarovať svaly pomocou prístupu "najedzte sa do štíhlosti".30 dňový redukčný plán

Systém 30 dňový redukčný plán nie je diéta; je to príručka na prípravu jedla vďaka, ktorému zhodíte nadbytočný tuk a budete fit. V tomto systéme Matej opisuje jednotlivé techniky, ktoré odporúča svojim klientom a usiluje sa o to, aby telo  prešlo celkovou transformáciou a dosiahli zdravie na celý život.

Naučíte sa: 

 • Natrvalo stratiť tuk
 • Transformovať svoje telo prirodzeným a zdravým spôsobom
 • Spáliť čo najviac tuku v čo najkratšom možnom čase
 • Vytvoriť svalovú hmotu pomocou najefektívnejších metód

V systéme "30 dňový redukčný plán" vysvetľujem témy ako:

 • Málo známe triky, ktoré výrazne pomôžu zvýšiť spaľovanie tukov vo vašom tele
 • Rozsiahle mýty o nasýtených tukoch a o tom, čo potrebujete vedieť
 • Prečo dobrého tuku v strave nie je nikdy dosť 
 • Pravda o sacharidoch a prečo nie je cukor ako cukor
 • Dôkladné pochopenie hladiny cukru v krvi a inzulínového procesu vo vašom tele a ako to ovplyvňuje vašu schopnosť strácať telesný tuk
 • Najefektívnejšia metóda na časovanie jedla a živín, ktorá najlepšie stimuluje stratu tukov a obnovu svalov
 • Konkrétny plán na prvý mesiac, tradičné jedlá, polievky a chuťovky, vďaka ktorým schudnete a zároveň sa najete do sýtosti

Tu je to, čo v systéme "30 dňový redukčný plán" NENÁJDETE:

 • Žiadne jedenie "zázračných" tabletiek na chudnutie
 • Žiadne nezvyčajné vynálezy na chudnutie
 • Žiadne krkolomné cvičenia
 • Žiadne podvody, mýty alebo nezmysly

ČASOVO LIMITOVANÁ PONUKA

- získate a uplatniť extra zľavu -

Táto zľava je doslova šialená, viem. Nie je to 200€/mesiac (alebo týždeň), ktoré by ste očakávali, že zaplatíte za predražených fitness trénerov a pochybných poradcov bez skúseností.

V skutočnosti je to len jednorazový poplatok vo výške 22 €. To je o viac ako 90 % lacnejšie, ako hodnota informácií, ktoré nájdete vnútri!

POZOR! Keď si tento systém zakúpite teraz, cena 22 EUR bude pre vás definitívna, a už nič viac nezaplatíte (aj keď cena opäť stúpne a noví zákazníci zaplatia viac).

Jedná sa o jednorazovú ponuku a jediný spôsob, ako vám môžem zaručiť túto nízku cenu, je zakúpiť si tento systém TERAZ.

Zosumarizujme si to:

Mini cvičebný manuál

Matej vás v tomto manuály naučí ako trénovať krátko, ale efektívne. V obývačke, v prírode, v paneláku- nemusíte nikam chodiť. [PDF formát]

Motivačný worksheet

V tejto tabuľke mier si zaznamenáte vaše pokroky počas nasledujúcich mesiacov, a vy tak budete vedieť kde zabrať ešte viac. 😉 Maximálna motivácia! [PDF formát]

30 dňový stravovací plán

V tomto stravovacom pláne vám Matej pripravil množstvo skvelých receptov. Doslova konkrétny plán na chudnutie. Navyše recepty sú tradičné a chutné. [PDF formát]

Štartovacie videá

Základ ako sa patrí. 1. Nebojte sa tuku- dobrého tuku nie je nikdy dosť, 2. Ako často a koľkokrát denne jesť. [VIDEO-lekcie]

50 fitness chuťoviek...

Tento receptár vám Matej pripravil za odmenu, aby ste sa mohli odmeniť za dobre vykonanú prácu na svojej postave. Nájdete v ňom skvelé recepty na každý deň, aj chuťovky. [PDF formát]

"Obývačkový" tréning

Tréningové video, vďaka ktorému sa naučíte aplikovať cvičebný plán. Krok po kroku s jedným s najznámejších fitnes trénerom v SR. [VIDEO-lekcia]

!!! POZOR !!!

EŠTE 1 OBROVSKÝ BONUS

K 30 dňovému redukčnému balíčku dnes získate aj

ZDARMA vstup do našej VIP SKUPINY - FIT KLUB 2020

kde sa navzájom hecujeme, podporujeme a motivujeme!

Celková hodnota týchto produktov je 309,00 EUR.
Ale vy nezaplatíte 309€ alebo 99€. Ani 59€...


Získajte okamžitý prístup

309EUR

Dnes: Len 22 €

Ak si to nezamilujete,
potom to budete mať všetko ZADARMO!

60 dňová garancia vrátenia peňazí

Skúste systém "30 dňový redukčný plán" na mňa. Ak nebudete úplne spokojný, dostanete späť každý cent. Moja záruka vrátenia peňazí je železná. Nebudem vám dávať žiadne zbytočné otázky. Nie sú tu žiadne drobné písmenká. Nemáte absolútne čo stratiť. 

Kliknite na tlačidlo "Získať okamžitý prístup" nižšie, aby ste získali systém "30 dňový redukčný plán" TERAZ a uplatnite si vašu 77 EURovú zľavu.

“Začiatkom všetkých úspechov je túžba. Pamätajte si to! Slabá túžba prinesie slabé výsledky, tak ako malý ohník vydá málo tepla.”

zdroj: Instagram

 

„Naše úspechy nevznikajú len našou snaživosťou, naše úspechy vznikajú našou vierou, že to dokážeme.“

zdroj: Instagram

 

ČASOVO LIMITOVANÁ PONUKA

- Získate extra zľavu -

Získajte okamžitý prístup

309EUR

Dnes: Len 22 €

Máte otázku? Odpoveď nájdete pravdepodobne tu!

OTÁZKA: Čo ak váš program nebude na mne fungovať?

Potom to máte všetko ZDARMA. Naozaj. Verím, že ak nemáte z môjho programu osoh, nemali by ste zaňho platiť. Viem, že tento systém funguje, veľa mojich klientov to už zažilo, a videl som to na vlastné oči.. Zároveň však chápem, že stále môžete byť skeptický a ako taký chcem urobiť všetko, čo je v mojich silách, aby ste pre seba urobili bezrizikové rozhodnutie. Pretože by to mohlo vážne zmeniť váš život k lepšiemu a dúfam, že to tak bude. A z tohto dôvodu to je to, čo robím: Pre každého, kto si objedná môj program, 60 dňovú 100 % garanciu vrátenia peňazí. Jednoducho povedané, ak budete nasledovať môj program a z akéhokoľvek dôvodu nebudete spokojný s výsledkami, kontaktujte ma a ja vám vrátim peniaze. Je to veľmi jednoduché. Nebudem vám dávať žiadne zbytočné otázky, nebudem skúšať žiadne kľučny, len rýchle a seriózne vrátenie peňazí. Ak nebudete úplne spokojný, program je na mňa.

OTÁZKA: Budem musieť počas tohto programu hladovať?

Rozhodne nie! Tento systém je geniálny v tom, že nie len že sa počas týždňa najete zdravo a hlavne do sýtosti, ale dokonca v nedeľu budete môcť jesť absolútne čo sa vám zachce. Geniálne! Jediné na čo sa budete sústrediť je príjem sacharidov, takže skoro žiadne obmedzovanie. O diéte sa nedá ani hovoriť.

OTÁZKA: Je tento program aj pre ženy aj pre mužov?

Samozrejme. Tento program nerozlišuje kto ho používa, či je to žena alebo muž. Metódy fungujú úplne rovnako a s rovnakými výsledkami na oboch stranách.

OTÁZKA: Je tento program nastavený na zhadzovanie tuku, alebo na budovanie svalov?

Koncepty, ktoré vyučujem v systéme "30 dňový redukčný plán" je možné aplikovať tak na spaľovanie tukov, budovanie svalov alebo spevnenie svalstva. Pravdou je, že budovanie svalov má vo všeobecnosti za následok stratu tukov a strata tuku odhaľuje väčšiu definíciu svalov. Napríklad, ak naozaj chcete tehličky na bruchu, klasické cvičenie s činkami nebude fungovať, pokiaľ nespálite nadbytočný tuk na bruchu, ktorý ich zakrýva, a to sa cvičením nespáli- dôležitá je úprava stravy. Naučte sa dešifrovať všetky mylné teórie zo sveta reklám. Vnútri programu nájdete odpovede na to, ako to robiť správne a vyhnúť sa zbytočným problémom, ktoré som robil vo svojich začiatkoch aj ja.

OTÁZKA: Už nemám 20 a ani 30 rokov, je tento program aj pre starších?

Áno! Mnoho ľudí v 50. a 60. rokoch zaznamenalo obrovský úspech pri používaní tohto programu. Program je nastavený tak, aby zvýšil váš metabolizmus bez ohľadu na váš vek.

OTÁZKA: Je tento program aj pre ľudí s veľkou nadváhou?

Áno! Nemusíte hneď zaraďovať všetky princípy do života, aby ste začali páliť tuk. Ak máte veľkú nadváhu je samozrejmé, že budete mať problém s cvičením, ale nič vám nebráni dodržiavať na 100 % stravovací plán a práve to je tých 80 % úspechu tohto programu. Navyše vysokointenzívne cvičenie sa dá na začiatok veľmi dobre nahradiť každodennou prechádzkou- uvidíte aké prekvapivé výsledky budete mať.

OTÁZKA: Budem musieť chodiť do fitka, alebo môžem cvičiť aj doma?

Nemusíte sa báť toho, že vás budem nútiť chodiť do fitka. Celý systém je navrhnutý tak, aby ste mohli cvičiť doma pred telkou, alebo kľudne aj v záhrade alebo v parku. Stačí vám vlastná váha, alebo iné jednoduché nástroje, ktoré budete mať práve poruke. Navyše cvičenie vám nepotrvá dlhšie ako pol hodiny.

OTÁZKA: Zahŕňa tento program aj úpravu stravy, alebo je to len o cvičení?

Rozhodne to nie je len o cvičení. Cvičenie len proces pálenia tukov urýchli, ale je to len 20 % úspechu. Dodržiavanie stravovacieho plánu je zvyšných 80 % úspechu a práve tomu sa tento program venuje do hĺbky. Ak sa vám cvičiť nechce, nemusíte. Dôležité je riadiť sa zásadami stravovania na 100 % a zhadzovanie pôjde ako po masle.

OTÁZKA: Vyžaduje tento program nákup doplnkov výživy alebo tabletiek na chudnutie?

Určite NIE! Myslím, že väčšina doplnkov výživy a tabletky na chudnutie sú úplným plytvaním peňazí. Jednoducho vás lákajú svojimi nevyspytateľnými marketingovými "fintami", kúpiť si "zázračné" produkty na chudnutie, ktoré vyriešia všetky vaše problémy s nadváhou, a sľubujú vám, že budete vyzerať ako fitness model v priebehu niekoľkých dní. Pravdou je, že na splnenie si snov nepotrebujete doplnky výživy! Všetko, čo potrebujete, je efektívne stravovanie a ak chcete zhadzovanie urýchliť, tak ako jediný doplnok použite cvičenie. Funguje to, či nastavíte svoje ciele na spaľovanie tukov alebo budovanie svalov.

OTÁZKA: Čo ak som vegetarián? Nájdem tu užitočné informácie aj napriek tomu?

Áno,aj pre vegetariánov platia tie isté nutričné stratégie na stratu tuku a získanie skvelých výsledkov. Vzhľadom k tomu, že ste sa rozhodli odstrániť živočíšne produkty z vašej stravy, budete musieť byť veľmi opatrný, a dbať na to, aby ste získali bielkoviny z dostatočne kvalitných zdrojov, aby ste udržali svoje telo zdravé, a aby správne fungovalo.

OTÁZKA: Nemôžem jesť pšenicu ani žiadne výrobky s obsahom lepku. Môžem pokračovať v programe?

Áno, bez obáv sa môžete pustiť do programu.

OTÁZKA: Akými spôsobmi je možné zaplatiť za program, a je bezpečné platiť online?

U nás je možné platiť klasickým bankovým prevodom, platobnou/debetnou kartou, alebo prostredníctvom Internetbankingu. Vaša platba pomocou nášho platobného systému je 100 % bezpečná a nehrozí žiadne svojvoľné strhávanie platieb, alebo skryté poplatky. Všetko máte 100 % vo svojich rukách.

OTÁZKA: Čo je elektronická PDF kniha a ako ju môžem stiahnuť?

Elektronická kniha alebo ebook(PDF formát) je jednoducho najrýchlejší a najjednoduchší spôsob získania programu, ktorý je možné si zakúpiť. Namiesto čakania na fyzickú(tlačenú) knihy vám elektronická PDF kniha sa dá stiahnuť okamžite po úhrade a po vstupe do programu do vášho PC, mobilu, alebo tabletu. Na nič nemusíte čakať. Všetko, čo potrebujete, je bezplatný program Adobe Reader, ktorý je už nainštalovaný na všetkých novších počítačoch. Ak však máte starší počítač a nemáte nainštalovaný program Adobe Reader, je to zadarmo na stránke adobe.com. Stiahnutie celého môjho programu trvá asi minútu, ak máte vysokorýchlostné pripojenie. Po stiahnutí e-knihy do počítača jednoducho uložte súbor PDF do adresára(priečinok, pracovná plocha, a pod.) a potom ho môžete otvoriť a čítať ho vo svojom zariadení kedykoľvek budete chcieť a kdekoľvek budete.

OTÁZKA: Ako si môžem program objednať?

Najrýchlejší spôsob, ako získať program, je kliknutím na odkaz nižšie. Kliknite na tlačidlo "Získať okamžitý prístup" nižšie, aby ste získali svoj balík "30 dňový redukčný plán" TERAZ a uplatnite svoju extra zľavu ešte dnes.

ČASOVO LIMITOVANÁ PONUKA

- Získate extra zľavu -

Získajte okamžitý prístup

309EUR

Dnes: Len 22 €


P.S.: Cesta za zdravšou a fit postavou je tu, a vy ju máte možnosť získať za zlomok ceny. Bez jojo efektu. Nebudete už na to sami. Konkrétne návody a postupy na vás čakajú a sú pripravené práve v tejto chvíli. Už mnoho ľudí sa o tom presvedčilo na vlastné oči. Ostanete stáť za bránami? Teraz máte poslednú možnosť vstúpiť v tejto jedinečnej zľave. Kliknite tu a vstúpte teraz. Nebudete ľutovať. Sľubujem...