Káva podporujúca chudnutie- mikro návod

Káva podporujúca chudnutie- mikro návod

Táák, mnoho z vás určite pije minimálne raz denne kávu, a tí čo nepijú, tak im gratulujem. 😀

Káva podporujúca chudnutie

Ale pre tých z vás, ktorí kávu ráno pijú som pripravil veľmi rýchly mikro návod ako si ju pripraviť.

Káva podporujúca chudnutie je veľmi chutná a neobsahuje nežiaduci cukor a aj napriek tomu je lahodná a na nerozoznanie od tej, ktorú ste konzumovali doteraz.

Poďme si ale najprv povedať v skratke ako to, že existuje káva podporujúca chudnutie…

Káva podporujúca chudnutie

Keď si robím kávu ja, dávam si do nej dve zarovnané čajové lyžičky tradičného masla, alebo kokosového tuku. Majte na pamäti, že moja typická každodenná dávka kalórií s obsahom tejto prísady, teda masla, alebo kokosového tuku obsahuje približne 100 – 150 kalórií – nie 500 a viac kalórií, ako tá vaša.

Ale, prečo to funguje, a funguje to vôbec? A je to chutné???

Prečo je táto káva tuk spaľujúca?

Tuky s krátkym reťazcom a triglyceridy so stredným reťazcom (MCT), ktoré sa nachádzajú v masle alebo kokosovom tuku, sa ľahko spália ako mozgové palivo. V porovnaní s tým, čo sa stane, keď budete jesť pečivo a sušienky na dobré ráno na raňajky, môžete sa cítiť v pohode, uspokojení a bez chuti na sladké, keď sa zameriate na získavanie tukov hneď ráno.

Prečo by ste mali prijať tuk namiesto sacharidov (cukrov)? Tradičné maslo

Nedávne výskumy ukázali, že to, čo jete ráno, naprogramuje váš metabolizmus, aby mohol bežať na toto palivo po celý zvyšok dňa. Takže ak raňajkujete obilniny (cereálie), pečivo, džúsy alebo iné sacharidové jedlá ráno, mnoho ľudí bude zažívať chuť do jedla a zvýšený inzulín počas zvyšku dňa. Ale keď sa zameriate na tuk v dopoludňajších hodinách, programujete svoje telo na pálenie TUKU, a teda tuk sa stal hlavným palivom, ktorý spôsobí chudnutie.

Vedeli ste, že?...
Zhadzovať 1 kg týždenne sa dá už za 9 € ? V našom online FIT Klube, nájdete hotové jedálničky, chutné recepty, áno aj sladkosti a dobroty, super tréningové videá, veľa motivácie a mnoho ďalšieho, tak nečakajte a vyskúšajte na vlastnej koži ako sa dá chudnúť až 1 kg za týždeň zábavnou formou. 🙂

Je táto tuk spaľujúca káva chutná? 

Samozrejme, chutí skoro rovnako ako bez tuku, a je oveľa zdravšia a navyše pomáha páliť tuk, to je hlavná výhoda.

Ale teraz otázka od ľudí, ktorí „cukrujú“ a nevedia si predstaviť rannú kávičku bez sladkej kávy. 🙂

Pridajte si do kávičky Stéviu. Stévia je bylinka pôvodom z Paraguaja a je približne 300-krát sladšia ako cukrová repa. Čo je hlavné- Za jej sladkú chuť môžu glykozidy steviolu, čo robí toto sladidlo bezkalorické- teda sa z neho nepriberá. Sladidlo zo Stévie je vhodné pre cukrovkárov a je tiež vhoným pomocníkom do kuchyne. Navyše Stévia nerozožiera zuby tak, ako klasický cukor, preto je vhodná aj pre ľudí, ktorí majú problémy so zubami.

Takže, aby sme si to zhrnuli, káva s tradičným maslom, teda z kravičky, nie to rastlinné + pre tých čo radi sladia- Stévia= skvelá voľba pre správny štart do dňa, pre urýchlenie zhadzovania nadbytočných kíl.

RECEPT NA TUK SPAĽUJÚCU KÁVU
  • Uvarte si hrnček kvalitnej kávy(ideálne jemne mletá káva).
  • Do čerstvo zaliatej kávy primiešajte dve čajové lyžičky tradičného masla, alebo kokosového tuku.
  • Ak sladíte, primiešajte jemnú štipku prírodného sladidla bez kalórií Stévie a miešajte, kým sa maslo neroztopí.

Získate tak stroj na naštartovanie spaľovania tukov počas dňa.

Prečo?

Vzhľadom k tomu, že sa vyhýbate sacharidom(cukrom) v dopoludňajších hodinách v prospech zdravých tukov, programujete vaše telo na spaľovanie tuku počas dňa! Nie je to skvelé?…

Káva podporujúca chudnutie

Predtým, než pôjdete…

Ak máte záujem o nízkosacharidovú diétu, kde sa najete do sýtosti, a budete spaľovať obrovské množstvo tuku- pozrite sa na našu 30-dňový redukčný plán so zľavou 77 eur teraz!

Získate 30-dňový stravovací plán s kompletnými receptami, motivačný worksheet, návody, tipy, a triky na urýchlenie zhadzovania. Taktiež dostanete moje štartovacie videá, a tréningové video s profesionálom a ďalšie hodnotné veci!

Sledujte ako to prebieha, a začnite likvidovať tuk ešte DNES!

Akú kávu si pripravujete vy? Zanechajte mi v komentároch aká káva chutí vám. Budem rád za vaše nápady. 🙂

[kkstarratings]
Štítky:
Matej Leščinský
Som autorom tohto jedinečného projektu. Pomáham ľuďom zhadzovať kilogramy hravo a zdravo.
Komentáre