Poďte chudnúť s profesionálnym programom od profesionála


Pripojte sa k stovkám žien a mužov, ktorý zhodili nadbytočný tuk, transformovali svoje telá naturálne, bezpečne a navždy

Tisíce žien a mužov v desiatkach krajín na celom svete zažili najpôsobivejšie premeny tela pomocou silných a overených zásad našich 30 dňových redukčných plánov.

 

Tento program je "chýbajúcim prvkom", ktorý vám môže obnoviť vašu kondíciu a zdravie, a zlepšiť váš život, obnoviť sebavedomie a prirodzenú energiu, transformovať tvar tela a pomôcť vám stratiť všetky nadbytočné kilá, ktoré vám prekážajú bezpečným, prirodzeným a zdravým spôsobom.

Získajte okamžitý prístup za

Dnes: Len 48 €

[Namiesto 309 EUR]

Ako sa Dušanovi podarili zhodiť 8 kilogramov s 30 dňovým plánom


Dušan vstúpil do nášho programu s tým, že si už nejakými diétami prešiel. Žiaľ ako je vidieť na fotke vľavo- neúspešne. Na fotografii vpravo je viditeľný progres. 

Náš program mu pomohol:

 • zhodiť nadbytočné kilogramy- 8 kilogramov
 • vytvarovať svaly - viditeľne prerysované
 • zlepšiť kondíciu
 • cítiť sa mladšie

To všetko sa mu podarilo za pár týždňov, a na rozdiel od iných diét, v tejto sa najedol do sýtosti a nemusel hladovať. 

Keď sa sústredíte na konzumáciu potravín s vyšším podielom tukov a vlákniny a nižším podielom sacharidov, vaše telo začne spaľovať telesný tuk ako nikdy predtým. Dokonca aj vtedy, keď na sebe tvrdo nepracujete.

A ešte ak tie sacharidy začnete správne konzumovať, vytvoríte priam nezastaviteľné spaľovacie prostredie. 🙂 

Rozumejte tomu tak, že v našom programe sa najete ako nikdy predtým a ešte aj schudnete obrovské množstvo kilogramov. Tukov a bielkovín sa najete do prasknutia, dokonca sú dovolené aj tradičné domáce jedlá, ako kapustnica, alebo slaninka, a jediné s čím budeme pracovať sú sacharidy. 🙂

A ako funguje 30 dňový redukčný plán ženám?


Aj Martine sme nastavili veľmi podobné podmienky ako Dušanovi. 

Rozdiel bol akurát v tom, že u Dušana sme chceli nabrať svaly a prekresliť brucho, čo sa nám podarilo. U Martiny nám šlo prioritne o zlikvidovanie nadváhy. Za prvých 30 dní sme naštartovali proces prečistenia organizmu a nastavili sme stravu tak, aby zhodila čo najviac behom tohto obdobia čo sa jej aj podarilo

Martine sa podarilo zhodiť v prvých 30 dňoch neuveriteľných 10 kg, potom pokračovala v zhadzovaní v našom FIT klube, kde zhodila ďalších 9 kilogramov a teraz svoju postavu tvaruje. 

Aj takto môže vyzerať vaše nové ja

Mirka -15 kg (...a to je len začiatok!)

Fitness priemysel je plný pochybných "fitness guruov", a "zázračných" tabletiek na chudnutie

Budem prvý, kto vám povie -- je tu veľa dezinformácie.

Ak chcete vybudovať zdravé, silné a štíhle telo... potom sa musíte naučiť ako na to, od niekoho, komu môžete veriť a kto si tým naozaj prešiel.

A s toľkými rýchlokvasenými "odborníkmi" je veľmi ťažké odhadnúť kto je podvodník a komu sa dá veriť. A práve preto vám ukazujem čísla a skutočné výsledky od skutočných ľudí.

Odovzdávam veľa bezplatných informácií, nahrávok a videí a som rád, že môžem zlepšiť životy čo najväčšiemu počtu ľudí, bez ohľadu na to či si odo mňa niečo kúpia alebo nie. Ale moji zákazníci získajú absolútne to najlepšie zo všetkého spolu s prvotriednou podporou. A moji klienti sú spokojní.

Zatiaľ čo väčšina ostatných fitnes produktov a služieb má absurdne vysokú mieru reklamácií a výhrad (často až 30-50 %), moja refundácia je v dlhodobom priemere len na úrovni 2% napriek skutočnosti, že na všetko, čo predávam, dávam 60 dňovú záruka vrátenia peňazí. Aj to len kvôli tomu, že tých 2 % klientov má vážny zdravotný problém, alebo nedodržiavajú moje odporúčania. 

To znamená, že viac ako 98% ľudí, ktorí si tento rok kúpili niektorý z mojich produktov, sú šťastní a spokojní. Neváhajte!

Ktokoľvek môže používať vysokonátlakové techniky predaja a neetické presviedčanie, aby ste kúpili ich program alebo službu.

ALE - skutočným testom je to, ak ľudia vidia, že im to prináša AKTUÁLNY a REÁLNY úžitok a ako dlho ostanú v danom programe. To je dôkaz.

A ja vyzývam všetkých pseudo "fitness guruov", ktorý sa venujú stravovaniu a fitness, aby ukázali svoje čísla a výsledky! Za mňa hovoria skutoční ľudia, nie geniálne marketingové texty.

Skutoční ľudia, skutočné výsledky. Nenechajte sa oklamať falošnými svedectvami, fotografiami pred a po a vymyslenými prípadovými štúdiami. U mňa sa jedná sa o 100 % SKUTOČNÉ screenshoty z mojej Facebook stránky fanúšikov a emailu...

Ako som sa dostal ja k zdravému životnému štýlu

Moje "pred a po"

Ahoj! Volám sa Matej.

A na samotný začiatok chcem povedať, že len vďaka metódam, ktoré uvádzam v mojom 30 dňovom redukčnom pláne som dosiahol skvelé výsledky! Ako študent na základnej škole som bol najmenší v triede a dosť ma to trápilo. Chcel som byť ako ostatní, ale pri výške 140 cm som jednoducho väčší byť nemohol. 

Keď som bol starší dorástol som na 170 cm a povedal som si, že ak už mám byť nízky tak nech som aspoň svalnatejší a silnejší. A tak začala moja cesta za mojim dokonalejším ja... Keď som bol v prvom ročníku na strednej škole, začal som teda cvičiť, aby som bol silnejší a mal viac svalov. 

Na prvý pohľad som vyzeral fajn, ALE mal som množstvo vnútorného tuku (tuk, ktorý škodí vnútorným orgánom) , vysoký krvný tlak, problémy s trávením, a vždy som bol unavený. Myslel som si, že to je pracovným stresom. 

Doktori mi vraveli, aby som prestal jesť tučnú stravu, naordinovali mi 4 druhy liekov a moje problémy by mali zmiznúť.

Žalúdočné problémy síce ustali, a aj tlak klesol (zrejme vďaka tabletkám) ale vnútorný tuk, ktorý obaľoval moje orgány bol stále tam kde aj predtým.

Keď som urobil opak toho, čo mi povedali moji lekári, dramaticky som zlepšil svoje zdravie - zvrátil hypertenziu, uzdravil môj žalúdok a bez námahy znížil množstvo tuku v tele z 15 % na 9 % za niekoľko týždňov


A teraz ako zakladateľ & mentor programov na zdravé chudnutie pomáham ľuďom zlepšiť ich vzťah k jedlu, cvičeniu a životu vyvracaním marketingových mýtov, dezinformácií a priemyselných intríg spoločností zaoberajúcimi sa výrobou a propagáciou rôznych "zázračných" prípravkov na chudnutie jedením skutočných potravín a zapojením sa do efektívneho, vedecky podloženého tréningu, aby ste boli zdraví, fit a hlavne bez JOJO efektu.

Viem, že to funguje - lepšie, ako som si to predstavoval.

Ak som to mohol urobiť ja, tak môžete aj vy.

 

Skutočné jedlo vždy víťazí

Tu je trochu toho, čo robím:

 • Som aktívnym prispievateľom a autorom článkov na najväčších slovenských portáloch - modrykonik.sk, schudnihravo.sk, slovakfitness.sk a ďalších
 • Som autorom e-knihy Chutne a Fit, jedného z najpredávanejších receptárov na slovensku a mnohých ďalších
 • Mojimi kurzami na chudnutie prešlo už viac ako 4 000 ľudí
 • Moje články a videá pravidelne sledujte viac ako 6000 ľudí mesačne

Aj hviezdy Instagramu, schudli vďaka metódam, ktoré obsahuje aj náš "30 dňový redukčný plán"

Alica zhodila celých 28 kg za 18 týždňov!

Zdroj: Instagram

Sara zhodila z veľkosti "XXL" na veľkosť "S"

Zdroj: Instagram

Marine sa podarilo schudnúť až 60 kg

Zdroj: Instagram

Takéto správy dostávame na messenger:

Získajte prístup k celému systému za pár minút!

Získate plný prístup k celému systému "30 dňový redukčný plán" (v hodnote 309 EUR). Dozviete sa, ako spáliť brušný tuk a vytvarovať svaly pomocou prístupu "najedzte sa do štíhlosti".30 dňový redukčný plán

Systém 30 dňový redukčný plán nie je diéta; je to príručka na prípravu jedla vďaka, ktorému zhodíte nadbytočný tuk a budete fit. V tomto systéme Matej opisuje jednotlivé techniky, ktoré odporúča svojim klientom a usiluje sa o to, aby telo  prešlo celkovou transformáciou a dosiahli zdravie na celý život.

Naučíte sa: 

 • Natrvalo stratiť tuk
 • Transformovať svoje telo prirodzeným a zdravým spôsobom
 • Spáliť čo najviac tuku v čo najkratšom možnom čase
 • Vytvoriť svalovú hmotu pomocou najefektívnejších metód

V systéme "30 dňový redukčný plán" vysvetľujem témy ako:

 • Málo známe triky, ktoré výrazne pomôžu zvýšiť spaľovanie tukov vo vašom tele
 • Rozsiahle mýty o nasýtených tukoch a o tom, čo potrebujete vedieť
 • Prečo dobrého tuku v strave nie je nikdy dosť 
 • Pravda o sacharidoch a prečo nie je cukor ako cukor
 • Dôkladné pochopenie hladiny cukru v krvi a inzulínového procesu vo vašom tele a ako to ovplyvňuje vašu schopnosť strácať telesný tuk
 • Najefektívnejšia metóda na časovanie jedla a živín, ktorá najlepšie stimuluje stratu tukov a obnovu svalov
 • Konkrétny plán na prvý mesiac, tradičné jedlá, polievky a chuťovky, vďaka ktorým schudnete a zároveň sa najete do sýtosti

Tu je to, čo v systéme "30 dňový redukčný plán" NENÁJDETE:

 • Žiadne jedenie "zázračných" tabletiek na chudnutie
 • Žiadne nezvyčajné vynálezy na chudnutie
 • Žiadne krkolomné cvičenia
 • Žiadne podvody, mýty alebo nezmysly

ČASOVO LIMITOVANÁ PONUKA

Táto zľava je doslova šialená, viem. Nie je to 200€/mesiac (alebo týždeň), ktoré by ste očakávali, že zaplatíte za predražených fitness trénerov a pochybných poradcov bez skúseností.

V skutočnosti je to len jednorazový poplatok vo výške 48 €. To je o viac ako 70 % lacnejšie, ako hodnota informácií, ktoré nájdete vnútri!

POZOR! Keď si tento systém zakúpite teraz, cena 48 EUR bude pre vás definitívna, a už nič viac nezaplatíte (aj keď cena opäť stúpne a noví zákazníci zaplatia viac).

Jedná sa o jednorazovú ponuku a jediný spôsob, ako vám môžem zaručiť túto nízku cenu, je zakúpiť si tento systém TERAZ.

Zosumarizujme si to:

Mini cvičebný manuál

Matej vás v tomto manuály naučí ako trénovať krátko, ale efektívne. V obývačke, v prírode, v paneláku- nemusíte nikam chodiť. [PDF formát]

Motivačný worksheet

V tejto tabuľke mier si zaznamenáte vaše pokroky počas nasledujúcich mesiacov, a vy tak budete vedieť kde zabrať ešte viac. 😉 Maximálna motivácia! [PDF formát]

Stravovacie plány

V našich stravovacom pláne vám Matej pripravil množstvo skvelých receptov. Doslova konkrétny plán na chudnutie. Navyše recepty sú tradičné a chutné. [PDF formát]

Štartovacie videá

Základ ako sa patrí. 1. Prečo nechudnem a ako tomu zabrániť, 2. Ako často a koľkokrát denne jesť. [VIDEO-lekcie]

50 fitness chuťoviek...

Tento receptár vám Matej pripravil za odmenu, aby ste sa mohli odmeniť za dobre vykonanú prácu na svojej postave. Nájdete v ňom skvelé recepty na každý deň, aj chuťovky. [PDF formát]

"Obývačkové" tréningy

Tréningové videá, vďaka ktorým sa naučíte aplikovať cvičebný plán. Krok po kroku s jedným s najznámejších fitnes trénerom v SR. [VIDEO-lekcia]

!!! POZOR !!!

EŠTE 1 OBROVSKÝ BONUS

K 30 dňovému redukčnému balíčku dnes získate aj

ZDARMA vstup do našej VIP SKUPINY - FIT KLUB 2020

kde sa navzájom hecujeme, podporujeme a motivujeme!

Celková hodnota týchto produktov je 309,00 EUR.
Ale vy nezaplatíte 309€ alebo 99€. Ani 59€...


Získajte okamžitý prístup

Dnes: Len 48 €

[Namiesto 309 EUR]

Ak si to nezamilujete,
potom to budete mať všetko ZADARMO!

60 dňová garancia vrátenia peňazí

Skúste systém "30 dňový redukčný plán" na mňa. Ak nebudete úplne spokojný, dostanete späť každý cent. Moja záruka vrátenia peňazí je železná. Nebudem vám dávať žiadne zbytočné otázky. Nie sú tu žiadne drobné písmenká. Nemáte absolútne čo stratiť. 

Kliknite na tlačidlo "Získať okamžitý prístup" nižšie, aby ste získali systém "30 dňový redukčný plán" TERAZ a uplatnite si vašu 261 EURovú zľavu.

“Začiatkom všetkých úspechov je túžba. Pamätajte si to! Slabá túžba prinesie slabé výsledky, tak ako malý ohník vydá málo tepla.”

zdroj: Instagram

 

„Naše úspechy nevznikajú len našou snaživosťou, naše úspechy vznikajú našou vierou, že to dokážeme.“