Zhadzujeme Hravo & Zdravopodľa Mateja Leščinského


Objavte spôsob ako sa dá získať dokonalá postava na rok 2020...

Pripojte sa k členom FIT KLUBU Mateja Leščinského!

Toto je vaša časovo obmedzená pozvánka na zlikvidovanie tvrdohlavého tuku, zvýšenie energie a prinavrátenie vášho zdravého ja.

VYSKÚŠAJTE si FIT KLUB teraz a chudnite až 2 kg týždenne NATRVALO


Kliknite nižšie na tlačítko "Vybrať variantu a vstúpiť do klubu" a staňte sa VIP členom FIT klubu.

Získajte VIP vstup ešte dnes bez rizika v zľavnenom predplatnom len za 7,99 € na mesiac [bežná cena je 40 €/mesiac].


Prečo niektorí ľudia strácajú tuk a iní nie?

Pomáham ľuďom zhadzovať tuk, aby sa cítili viac fit a boli zdravší už niekoľko rokov a musím povedať, že je to pravda- nie všetci si stratenú hmotnosť udržia. Veľmi ma trápi keď vidím, že keď niekto stratí 20 kg za mesiac alebo dva, vráti sa k váhe zo stredoškolských čias, vyzerá a cíti sa super a potom pomaly získa stratené kilá naspäť aj s úrokmi navyše.

 

Ale niektorí ľudia, je ich menej ako 5 %, dokázali udržať svoju skvelú váhu po celý zvyšok svojho života.

Aký je rozdiel medzi 95 % ľudí, ktorí zažijú JOJO efekt

a 5 %, ktorí si váhu udržia?

Ľudia, ktorí uspeli, majú jednu vec spoločnú a to nie je to, čo si myslíte. Nie je to skvelá genetika, konkrétne cvičenie alebo super doplnok výživy z vesmíru.

 

Pravdou je, že to, čo títo úspešní jedinci majú a ostatní nie, je jednoduchý - žiadajú o pomoc od rovnako zmýšľajúcich ľudí, keď ju potrebujú.

 

Ak existuje otázka, čo jesť a kedy, aké cvičenie je najlepšie pre dosiahnutie svojich cieľov, alebo ako získať výsledky ešte rýchlejšie, neváhajú sa opýtať odborníkov.

Takže, zhruba pred rokom som začal s malou skupinou vybraných ľudí v našej komunite. Nazval som ju FIT klub a vytvoril som ju tak, aby naši členovia dostali všetko, čo potrebujú na to, aby stratili tuk a navždy zostali zdraví a fit na jednom mieste.

 

A čo je najdôležitejšie, naši členovia tvoria komunitu, podporujú sa a majú zodpovednosť, aby nás všetkých udržali na ceste dosiahnuť a prekročiť svoje ciele.

 

Založil som FIT klub, pretože jedna vec, ktorá ľudí poháňa vpred, a udržiava na ceste za stratou tuku ešte rýchlejšie, je spojenie a získanie podpory od tesnej komunity rovnako zmýšľajúcich ľudí.

Niet divu, že každý kto bojuje s nadváhou, začína byť chorý a cíti sa v kuse vyčerpaný...

Vaša rodina, priatelia a kolegovia majú obrovský vplyv na vašu energiu, spôsob, ako budete jesť a ako strávite svoj čas - to všetko má priamy vplyv na vaše zdravie.

 

Koľko ľudí okolo vás vám dáva každý deň psychicky zabrať?

 

"Daj si ďalší pohár vína!"

 

"Je to len jeden koláčik..."

 

"Ale, daj si jeden lebo ma urazíš..."

alebo "Neboj sa, zajtra si zacvičíš a bude dobre!" Ktorá hláška z týchto sa vám zdá povedomá?

 

Ak chcete dosiahnuť ďalší level vo vašom živote, musíte si uvedomiť účinok, ktorý majú na vás ostatní ľudia. Ak chcete uspieť a udržať tuk a celkovú hmotnosť a zdravie pod kontrolou navždy, musíte sa absolútne obklopiť pozitívnymi ľuďmi, aby ste vyrovnali akúkoľvek negativitu vo vašom živote.

VAROVANIE: Naberanie tuku je sociálne nákazlivé (ale taktiež jeho zhadzovanie!)

Množstvo vedeckých štúdií preukázalo, že nadváha je skutočne "sociálne nákazlivá!" Je to spôsobené tým, čo vedci nazývajú zrkadlové neuróny.

 

Ale našťastie, byť zdravý a fit, je tiež "nákazlivé" - a FIT klub je jednou z najlepších skupín na internete, aby vám dodal každodenné zvýšenie pozitívnej energie.

 

Je to viac ako len miesto, kde môžete získať fit postavu, poznatky a zdravotné informácie, FIT klub je komunitou pozitívnych a zdravých ľudí rovnako ako vy.

Tiež som si prešiel podobným problémom ako vy, a vďaka skúsenostiam s mnohými klientmi viem čo prežívate.

 

Viem čo potrebujete, aby ste sa posunuli vpred a s našou FIT skupinou budete mať všetko čo potrebujete na dosiahnutie vašich cieľov a zdravej a fit postavy. 

Už ste raz zlyhali? Tento trik vám pomôže znovu získať telo vašich snov

Neúspešne ste zlyhali, aby ste udržali váhu v minulosti?

 

Nikdy nie je príliš neskoro zmeniť smer a získať nástroje a podporu, ktoré potrebujete, aby ste zostali na ceste.

Ste obézny, s veľkou nadváhou, ktorej sa potrebujete zbaviť? Niektorí naši členovia stratili viac ako 50  kilogramov - a držia ich pod kontrolou - vďaka radám, ktoré získali v klube. 

 

Chcete získať späť stratenú formu? Nie ste jediný - máme členov, ktorí svoje ochabnuté svaly znova nakopli k životu a teraz sa aj v pokročilom veku túlajú po horách s ľahkosťou pierka.

 

Máte viac ako 40, 60 alebo alebo viac rokov? Máme členov vo veku 50 rokov, 60 rokov a starších, ktorí s našim programom dosahujú skvelé výsledky a udržiavajú sa v skvelej kondícii.

 

Nikdy nie je neskoro, aby ste sa vrátili späť.

Keď sa pripojíte k členom FIT klubu, naučíte sa:

  • Stratiť posledných 5-10 kilogramov tvrdohlavého tuku (ženy: Zadok, stehná, boky a paže... Muži: Stratia pivné brucho, uvidia tehličky a ukážu sa im bicepsy)

  • Zlikvidovať brušný tuk - nafúknutý tuk pod kožou (podkožný tuk), ako aj nebezpečný "viscerálny" tuk, ktorý obklopuje orgány

  • Ak máte silnú obezitu, stratíte viac ako 40, 50 alebo dokonca 70 kilogramov. Bude to trvať trochu dlhšie, ale budete mať podporu a nástroje, aby sa to stalo

  • Pripravte sa na to, že získate kondíciu, a zvládnete napr. 5 aj 10 km maratón alebo triatlon

  • Získate vyrýsované svaly - od "tvarovania" až po pripravenosť na súťaž

  • Zvýšite svoju silu - najmä vašu "funkčnú silu"... a čo je najdôležitejšie...

  • Dosiahnite optimálne zdravie: Znížením krvného tlaku znížite riziko ochorení, riaďte si hladinu cukru v krvi a zvyšujte svoju energiu.

Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky v čo najkratšom čase, dostanete tiež: 

Jedálničky pre okamžité zhadzovanie

Hotové jedálničky na raketové zhadzovanie zložené z obrovského množstva obľúbených jedál, ktoré si môžete pohodlne doplniť o jedlá zo sekcie "Recepty".

 

Jedálničky sú zostavené tak, aby ste nehladovali, naopak vďaka našim jedálničkom sa budete cítiť plní a zároveň budete prirodzene zhadzovať kilogramy.

 

Vďaka týmto jedálničkom schudlo mnoho ľudí doslova "raketovo"!

Receptová knižnica

V klube si pre vás naše tímové expertky Janka a Dominika pripravili taktiež sekciu "Recepty" kde nájdete zdravé recepty. Aktuálne je vo vnútri klubu k dispozícii vyše 300 receptov.

 

Tieto druhy receptov na vás čakajú: Raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, polievky, občerstvenie, prehrešky, áno, aj sladké maškrty a dobroty.

Desiatky výučbových videí

Mojou víziou je dať vám na jednom mieste všetko, čo by som potreboval vedieť ja, keby som sa rozhodol zhadzovať. 

 

Okrem jedálničkovej sekcie a receptovej "knižnice" je pre chudnutie bez JOJO efektu najkľúčovejšie vzdelanie. Zvolil som formu video-lekcií, pretože človek si môže video pozrieť na mobile kedykoľvek. Pripravil som unikátnu členskú sekciu rozdelenú do 3 skupín, ktorá už teraz obsahuje viac ako 70 unikátnych a obsiahlych video-lekcií.

 

Okrem iných tam nájdete aj rozhovor s Martinom Šmahelom, ktorého môžete poznať z Farmy 10.  

 

1. skupina- videá o "Psychológii chudnutia"

2. skupina- to sú videá zamerané na "Stravovanie"

3. skupina- videá s "Tipmi pre efektívne chudnutie

 

Dohromady tvoria celok, ktorý zaručuje 100 % chudnutie!